oval yemek masası küçük tablolar ve duvarda kolaj

Aynalar duvarlardan ve diğer alanlara taşındı ev aksesuarları ve dekor. Tabii ki, bu da yeni eğilimler hakkında gelmiş ve ev dekor içine bu eğilimleri getirebilir yeni ev aksesuarları bir dizi var demektir. Neyse ki, aynalar gitmek görünmüyor bir eğilim ama çok yıllar içinde farklı şekillerde kendini gösterir. İşte son birkaç yılda ortaya çıkmıştır aynalar bazı yeni eğilimleri vardır.

Mobilyalar

Aynalı mobilya iç tasarım artış üzerinde bir trend vardır. Sen yansıtılmış yemek masaları, konsol masaları, sehpalar, aksan tablolar ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Bu, özellikle bir trend için, yatırım için pahalı olabilir.

oval yemek masasi kucuk tablolar ve duvarda kolaj 46298003 oval yemek masası küçük tablolar ve duvarda kolaj
Eğer bir bütçeniz var ama bu eğilimin göz seviyorum, neden ucuz üzerinde mobilya içine dahil yollarını bulmak değil mi? Eğer oval bir yemek masası var Örneğin, size yerel cam uzmanı ziyaret ardından dışarı ölçebilir, kim bir kesebilir oval ayna yemek masa üstü tam boyutunu. Sonra da, üstüne ayna yatıyordu. Sadece onlar daha güvenli olabilir kalın veya daha ağır görevi ayna olabilir gibi, masanızda oluyor belirtmeyi unutmayın.

oval yemek masasi kucuk tablolar ve duvarda kolaj 35347265 oval yemek masası küçük tablolar ve duvarda kolaj
Ayrıca, küçük tablolar cephelere küçük ayna ekleyebilir, gelinler ya da raf çekmeceleri benzer bir yumruk paketleri bir görünüm yaratmak için. Unutmayın, eğilimler olmak için tüm ya hiç yoktur. Kolayca bir kol ve bir bacak yatırım olmadan uzaya yansıtılan mobilya dahil edebilirsiniz.

Wall Art

Aynalar duvar dekor olarak gelip geri yapıyoruz. Farklı büyüklükteki aynalar ve bu kare ya da oval aynalar gibi farklı şekillerin bir numarası kullanarak düzenlemeleri oluşturabilirsiniz. Sonra, duvarda bir kolaj onları asılı önce sevindirici bir şekilde yere bunları düzenlemek. Ayrıca birkaç aynalar kalmadan, mevcut duvar kolaj tek bir ayna dahil değil diğer ayna karıştırma yapabilirsiniz duvar sanatı Koleksiyonunuzda.

oval yemek masasi kucuk tablolar ve duvarda kolaj 40483415 oval yemek masası küçük tablolar ve duvarda kolaj
Bir kolaj ilginç değil mi? Evinizde odalardan birinde bir büyük ölçekli ayna yatırım düşünün. Aynalar doğal ışık yansıtan ve aynı zamanda büyük bir boşluk hissediyorum, bu yüzden evdeki her oda için mükemmelsin olun. Ayrıca, farklı stilleri ev dekor farklı stilleri maç var, böylece uzay uyan bir ayna bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

oval yemek masasi kucuk tablolar ve duvarda kolaj 26973158 oval yemek masası küçük tablolar ve duvarda kolaj
Genellikle iç tasarımcılar eğilimleri yatırım karşı tavsiye rağmen, aynalar güvenli bir şekilde stilin dışına gider korkusu olmadan yatırım yapabilecekleri bir trend vardır. Ancak, herhangi bir eğilim olarak, size uygun olmalıdır belirli kurallar vardır. Örneğin, bu ayna güncel ve stil onları dışarı bakmak, gibi süs dağlama ya da gömülü olarak ayna üzerinde modaya uygun tamamlandığında, kaçının. Karelerinizin kolayca ev dekor değişiklikleri stil olarak takas edilebilir ve geleneksel, çağdaş ve modern stilleri kare bulabilirsiniz Ancak, unutmayın. Görüntüler [ 1 / 2 / 3 / 4]

İster kendi aynalar, metal duvar sanatı, Veya masa dekorAradığınız olduğunu, Arcadian Ev Dekor size uygun fiyata ne gerek var!

Comments are closed.