Kagittan dekorasyon objesi üretimi ve süsleme mendili

Süslemek için kağıt mendil kullanarak eğlenceli bir aile projesidir. Ayrıca tatil hediye sarma doku kağıt üzerinde sola kadar kullanmak için bir yoldur. Aşağıda dekore kalan ve geri hediye sarma kağıt mendil kullanmak zanaat fikirler bir çift vardır ev aksesuarları ve dekorasyon.

Kagittan dekorasyon objesi uretimi ve susleme mendili 99941456 Kagittan dekorasyon objesi üretimi ve süsleme mendili
Pinterest (üzerinden)

Doku kağıt pom-poms

Bu proje için ihtiyacınız olacak:

Kağıt mendil • 5 ila 10 sayfa,

• Makas,

• Çiçek tel

• Kınnaplar veya Hediye şerit

Kagittan dekorasyon objesi uretimi ve susleme mendili 67617589 Kagittan dekorasyon objesi üretimi ve süsleme mendili
Her küçük kesilmiş yepyeni benzersiz Pom (oluştururüzerinden)

Bu proje için geri dönüşümlü kağıt mendil kullanmak tamam, ama önce onu düzeltmek gerekir, crinkles pom-pom bir katma doku ekler. Paketin dışında yeni bir kağıt için, katlanmış yaprak açmak ve ayrılmazlar. Yelpaze kıvrım ileri geri onu bir inç ve yarım genişliğinde olana kadar. Kağıt gözyaşı çünkü fan kat merkezinde / birlikte takÛn dikkatle çiçek tel parçası bükmek, ama çok sıkı değil.

Eğer karanfil ve krizantem gibi kabarık çiçekler gibi görünüyor ev aksesuarları ve dekor yaratmak istiyorsanız, uçları yuvarlak ya da bir takılmalar sivri kenar katlanmış kağıt kenarlarını kesmek veya kendi tasarım oluşturuyor. Bir kez merkezinde başlayan ve dış yolunun çalışmak kıvrımlar açın, kenarları bitirdim. Fluff bu ezilmiş veya sökük almaz dikkatle böylece kağıt. Bir kez açıldı, sizin pom-poms görüntülenecek hazırız. İyi bir sicim uzunluğu ya da merkezinde tel kurdela bağlayacak. Bu pom-poms seçim için pek çok renk, ilginç bir görünüm için pom-poms uzunlukları Stagger için kullanılabilir masa süslemeleri yıl denemenin herhangi bir zaman herhangi bir parti ve eğlenin!

Kagittan dekorasyon objesi uretimi ve susleme mendili 1570391 Kagittan dekorasyon objesi üretimi ve süsleme mendili
Doku (ev dekorasyonu, aynı zamanda kolye ışıkları süslemek için kullanılabilir haleüzerinden)

Kağıt mendil ile boyanmış dokulu duvar oluşturma

Kagittan dekorasyon objesi uretimi ve susleme mendili 57518380 Kagittan dekorasyon objesi üretimi ve süsleme mendili
Doku Dokulu Wallpaper (üzerinden)

Bu proje için ihtiyacınız olacak:

• Oluklu Kağıt mendil

• Küçük bir boya rulosu

• maskeleme bandı veya ressam bant

• Lateks taban kabuğu sonkat boyadır

Kagittan dekorasyon objesi uretimi ve susleme mendili 10005223 Kagittan dekorasyon objesi üretimi ve süsleme mendili
Hayır Primer gereklidir (üzerinden)

Hayır astar Bu başlamak gerekli duvar dekor projesi. Süpürgelik, kapı süsleri, taç kalıplama ve eski çarşaf ve de teyp kapalıyken katlı kapağı kapalı Teyp. Sağ kullanacağınız kağıt parçası daha büyük bir alanın boyanması, alanın üst köşesinde başlatmak için soldan çalışma. Buruşturulmuş kağıt alın ve tercihinize göre bunu düzeltme duvar boyalı alanına uygulamak. O gözyaşları sadece yumuşatmak için ve parmaklarınız ile aşağı pat varsa. Kağıt mendil üzerine ikinci bir kat sarın. Bir kez bunu bitirdiğinizde, tıknaz veya topak topak bakmak herhangi bir yerlerde yumuşatmak için ve kapı yolları ve döküm tarafından kenarları yırttınız. Ek bir etki için bir yaşlı duvar süslemeleri etkisi için bir eskitme sır ya da “çay lekesi” kullanarak bir kuru fırçalama tekniği ile alanlar üzerinde geri dönebilirsiniz.

Kagittan dekorasyon objesi uretimi ve susleme mendili 10302263 Kagittan dekorasyon objesi üretimi ve süsleme mendili

Comments are closed.