Süslü yemek masasi ve sofra dekoru örnekleri

Pazar biz yeğenim ve yeğenleri brunch için davet edildi. Sadece kesinlikle şirin ve çok renkli geçti onların Paskalya tabloda göstermek istedim ….

Suslu yemek masasi ve sofra dekoru ornekleri 83481717 Süslü yemek masasi ve sofra dekoru örnekleri
Biz (Biz Fransız vardır) mini kruvasan ve ağrıları au chocolat bir İngiliz muffin bazı yumurta Benedict ve jambon … Taze Kuşkonmaz, tabii peynir vardı
Meyve salatası, çikolata, çikolata ve çikolata …

Suslu yemek masasi ve sofra dekoru ornekleri 2262920 Süslü yemek masasi ve sofra dekoru örnekleri

Suslu yemek masasi ve sofra dekoru ornekleri 54336059 Süslü yemek masasi ve sofra dekoru örnekleri
Bu tavşan bazı yumurta koydu düşünüyorum ….

Suslu yemek masasi ve sofra dekoru ornekleri 91616398 Süslü yemek masasi ve sofra dekoru örnekleri
Tricky yumurta, büyük olanlar Strafor yapılır … bir kaç kişi bu kadar güzel görünmemişti bunları yemeye çalıştı …

Suslu yemek masasi ve sofra dekoru ornekleri 43026113 Süslü yemek masasi ve sofra dekoru örnekleri
Çikolata yumurta ve beze büyük bir yığın …

Suslu yemek masasi ve sofra dekoru ornekleri 67794770 Süslü yemek masasi ve sofra dekoru örnekleri

Suslu yemek masasi ve sofra dekoru ornekleri 50245392 Süslü yemek masasi ve sofra dekoru örnekleri
Mini özel bir kabın içinde sevindirdi …

Suslu yemek masasi ve sofra dekoru ornekleri 51373749 Süslü yemek masasi ve sofra dekoru örnekleri
Xavier lezzetli ve nefis gerçek, güzel meyve doluydu beyaz Sangria yaptı ….
Ben bu süper bayramından sonra iki gün boyunca yemek, ama bu sabah kalktığında …. hummm, acıktım ne olduğunu tahmin kendime söz verdim …
Eğer “chocolat” büyük bir Paskalya ve birçok (Çikolata için Fransızca bir kelimedir) gecirmissindir

Modern kanepe yatak ve yemek masasi stili

Evinizde dekorasyon olduğunuzda, bir ile gelmek çok zor olabilir ev dekorasyonu moda renkleri doğru miktarda zamansız renk sadece doğru miktarda içerir düzeni. Eğer çoğumuz gibi iseniz Aslında, muhtemelen hala birlikte sağ tonları uyumu kolaylaştırır ev aksesuarları ve dekor o mükemmel bir denge bulmak için büsbütün umutsuz hissediyorum. Renk beklenmedik pops: 2012 için, bu sürecin son renk trendi önemli ölçüde kolaylık sayesinde olmayı bekleyebilirsiniz. İşte uzayda ev aksesuarları ile bu görünümü elde etmek için nasıl lowdown var.

Renk Beklenmedik Pops: A Nötr Base

Modern kanepe yatak ve yemek masasi stili 39893227 Modern kanepe yatak ve yemek masasi stili
Bu iç tasarım trendi için önemli bir doğal tabanı ile başlamaktır. Eğer tadilatta konum Örneğin, baz paleti ve mobilya ile sonsuz bir bakış yatırım düşünebilirsiniz. Mobilya uzun vadeli bir ilişki olma eğilimindedir, çoğu kişi genellikle daha uzun olsa, en az beş yıl için kendi parçalarını bir arada tutmak. Bu kanepe, yatak, yemek masaları ve benzeri gibi büyük alımların özellikle doğrudur. Gerektiği gibi vb aksanı masaları, sehpalar ve diğer parçaları, kolayca (ve daha düşük maliyetle) dışarı açık olabilir. Bu oda tasarımları oturma, yatak odası tasarımları doğrudur ve benzeri, bu nedenle bunu göz önünde bulundurun.

Modern kanepe yatak ve yemek masasi stili 90309882 Modern kanepe yatak ve yemek masasi stili
Gri: temel renk paleti için, bu tür krem, fildişi, sıcak bej veya nötr grubunda en yeni hard-hitter olarak nötr tonları kullanarak düşünebilirsiniz. Sadece bir bej veya fildişi olabilir gibi, sıcak veya soğuk alt tonları özelliği tonlarda geliyor çünkü Gri harika bir renktir. Gri de moda olduğunu ve nötr geldiğinde up-to-date, ama nötr, o her zaman yakında gitmekle olmayacak gibi sınıflandırılır ediliyor çünkü.

Modern kanepe yatak ve yemek masasi stili 74600690 Modern kanepe yatak ve yemek masasi stili
Tabii ki, anahtarı sadece temel renkler yerine giriyor. Mobilya için, duvar sanatı ve diğer büyük parçalar, size zamansız bulduğumuz görünüm seçin. Unutmayın, hissediyorum öğeleri zamansız olduğu başka ve iç tasarım öznel olan birine zamansız olmayabilir. Bu nedenle her zaman arkadaşlarınız veya anne-in-law için, sizin ve aileniz için değil almak.

Renk Ekleme

Modern kanepe yatak ve yemek masasi stili 8855950 Modern kanepe yatak ve yemek masasi stili
Pops of Color

Sonra yerde ana renk var, o renk beklenmedik katlanmış ekleme zamanı geldi. Bu düşündüğünüzden çok daha kolaydır. Nötr bir baz ile, herhangi bir renk sizi vurgu rengi beklenmedik olacak gibi eklemek, böylece yanlış gidemez. Ayrıca, nötr bir baz ile, ya, toplama renkleri ile yanlış gidemez. Yani, hiçbir korku var!

Modern kanepe yatak ve yemek masasi stili 63457113 Modern kanepe yatak ve yemek masasi stili
Banyo tasarımları baktığımızda, renk beklenmedik bir büküm eklemek için bir dizi seçenek vardır. Bir ayaklı küvet var Örneğin, size dış parlak bir renk boya ve sonra eşleşen havlu ile o tonu övgü düşünebilirsiniz. Bu alanda dikkat çekmek için renk bol ama ezici olmayacaktır.

Oda tasarımları yaşam, çeşitli seçenekler var. Örneğin, parlak renkli üsleri bulunuyor lambalar ekleyebilir, veya, atış yastık içerebilir masa dekor veya renk diğer küçük dokunuşlar alanı tamamlamak. Bu kavram aynı zamanda yatak odası tasarımları, yemek odası, oyun odası, ev sineması, ev ofis tasarımları ve benzeri uygulanabilir. Görüntüler 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Odanıza renk katmak kolay yolu duvarlara renk eklemektir. Bazı tut duvar sanatı ve duvarları pop yapmak!