Duvar sanatı ve dekor duvarlar için dekorasyon fikirleri

Şunu kabul edelim: çoğu yurt odalarında bir yatak, bir masa ve dört duvar oluşur. Orada fırında rosto, yatakta sayacı ve yeni ferahlatıcı çarşaflar temiz çamaşır sepeti olabilir, ama evde yok olabilir! Eğer gurur duyabileceğiniz bir yer oluşturun! Kullanmak duvar sanatı “sıkıcı!” ısınmak Orada yurt duvarlar için dekorasyon fikirleri sayısız vardır, ama önce iki önemli şey hatırlamak gerekir: Çoğu kolej ve üniversitelerin herhangi bir şekilde duvarlara değiştirmez izin vermeyin. Anlamı, en boyamak veya cüruf blok delikleri koymak izin vermeyeceğim. Ve, dönem sona erdiğinde, hareket sona erebilir, çünkü çok para dekorasyon harcamak istemiyorum. Duvar sanat ve dekor satın veya kolayca yapılabilir. Burada üst üzerinden oda alacak 4 büyük fikirler şunlardır:

1. Hatta bir ağaç … ya da bir orman yapmak için sözleşme kağıt kullanın!

Eğer temas kağıdı kullanın ama geldiğinde diğer bir seçenek vardır “kabuğu ve sopa.” “Üzerine rulo ve kaldır” inanılmaz desenler o gelip sizi stil biraz gerektiğinde duvar kağıtları vardır ve duvar resimleri bulunmaktadır olabilir sadece ve her oda için eğlenceli biraz eklemek duvar yapışkanlık.

2. Boya kare tek bir renk püskürtün ve duvar sanat dekor olarak kullanın.

Bir sprey boya ve Şerefiye bir gezi gerçekten ince bir şekilde fark yapabilir yapabilirsiniz. Dolu kare kişisel dünyasına benzersiz bir bakış açısı sunarken Boş güzel çerçeveler, zımni sanata dönüşür.

3. Tuval yaratıcı olun.

Wall Art

Barış sevgi zeytinyağı (üzerinden)

Hatta yetenek boyama gerekmez! Yerel zanaat mağaza bir tuval boyama seti düşünün ya da yerel bir stüdyoda bir resim partide macera biraz almak. Da diğer malzemelerden yapılmış duvar asma ekarte etmeyin!

4. Bir kamera Pick up ve anılarınızı çerçevelemek.

(üzerinden)

Bir fotoğraf-fanatik mısınız? Kişisel resim oluşturarak kullanmak yetenek koyun. , Bu Frame mat onu ve bir duvar gurur olun. Zamansız ve daha uyumlu bir dokunuş için siyah ve beyaz fotoğraflarınızı dönüştürme düşünün. Bu tür ev aksesuarları kişisel bir dokunuş getirecek!
You might also like:

Comments are closed.