Stüdyo Genç Odalari ve dekoru

İyi bir stüdyo turu seviyorum ve Yeni Zelanda’da bu bir hayal kırıklığı yaratmıyor! Bu adı kendi tasarım firması çalışır Colleen tarafından sunuldu Colleen Sevgili el yazısı, moda ve ev tasarımı konusunda uzmanlaşmıştır. Sana bir ilk gözetleme vermek istedim bu yüzden çevrimiçi henüz gösterilmemiştir!

Studyo Genc Odalari ve dekoru 52486842 Stüdyo Genç Odalari ve dekoru
Colleen stüdyosunda sanatçılar ve reklamlar için bir paylaşılan eski binanın ikinci katında oturuyor. Bina yaklaşık 100 yaşında ve büyük metal çerçeveli pencere ve ahşap zeminler gibi şaşırtıcı özelliklere sahiptir. Colleen merkezli Dunedin Yeni Zelanda güney adası bulunmaktadır. Burada çektiği bir video baştan sona atölyesinde ise Scott Savage

Hakkında onu uzay Colleen benim erkek arkadaşım ve 300 $ civarında bir bütçe yardım bir çok ile bir hafta içinde stüdyo yaptım “diyor. Ben op dükkanlardan dolapları dosyalama aldım ve parlak yeşil onları toz boya alarak onlara yeni bir yaşam kira bazı verdi. Ahşap masa kirli olduğunu ve bunu zımparalanmış kadar odada terk, ben başka bir parça kaydedilmiş olduğunu tekerlekler ekledi ve yeni kulp eklendi. “Colleen yaratıcı olmak zorunda gibi küçük bir bütçeyle olmak!

Studyo Genc Odalari ve dekoru 76711165 Stüdyo Genç Odalari ve dekoru

Studyo Genc Odalari ve dekoru 5350452 Stüdyo Genç Odalari ve dekoru

Studyo Genc Odalari ve dekoru 59245824 Stüdyo Genç Odalari ve dekoru

Studyo Genc Odalari ve dekoru 46870011 Stüdyo Genç Odalari ve dekoru

Studyo Genc Odalari ve dekoru 29816544 Stüdyo Genç Odalari ve dekoru
Ben zaman aldı alanı, faiz ekler, ancak hemen hemen hiçbir şey bana maliyeti büyük duvar grafik çizdi. Benim stüdyo tüm mobilya ikinci el veya kurtarılabilir olduğunu. Ben dökümü için gidecek adet tahlisiye ve onlara ikinci bir şans vererek seviyorum. “Eh, Colleen done!