oval yemek masası küçük tablolar ve duvarda kolaj

Aynalar duvarlardan ve diğer alanlara taşındı ev aksesuarları ve dekor. Tabii ki, bu da yeni eğilimler hakkında gelmiş ve ev dekor içine bu eğilimleri getirebilir yeni ev aksesuarları bir dizi var demektir. Neyse ki, aynalar gitmek görünmüyor bir eğilim ama çok yıllar içinde farklı şekillerde kendini gösterir. İşte son birkaç yılda ortaya çıkmıştır aynalar bazı yeni eğilimleri vardır.

Mobilyalar

Aynalı mobilya iç tasarım artış üzerinde bir trend vardır. Sen yansıtılmış yemek masaları, konsol masaları, sehpalar, aksan tablolar ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Bu, özellikle bir trend için, yatırım için pahalı olabilir.

oval yemek masasi kucuk tablolar ve duvarda kolaj 46298003 oval yemek masası küçük tablolar ve duvarda kolaj
Eğer bir bütçeniz var ama bu eğilimin göz seviyorum, neden ucuz üzerinde mobilya içine dahil yollarını bulmak değil mi? Eğer oval bir yemek masası var Örneğin, size yerel cam uzmanı ziyaret ardından dışarı ölçebilir, kim bir kesebilir oval ayna yemek masa üstü tam boyutunu. Sonra da, üstüne ayna yatıyordu. Sadece onlar daha güvenli olabilir kalın veya daha ağır görevi ayna olabilir gibi, masanızda oluyor belirtmeyi unutmayın.

oval yemek masasi kucuk tablolar ve duvarda kolaj 35347265 oval yemek masası küçük tablolar ve duvarda kolaj
Ayrıca, küçük tablolar cephelere küçük ayna ekleyebilir, gelinler ya da raf çekmeceleri benzer bir yumruk paketleri bir görünüm yaratmak için. Unutmayın, eğilimler olmak için tüm ya hiç yoktur. Kolayca bir kol ve bir bacak yatırım olmadan uzaya yansıtılan mobilya dahil edebilirsiniz.

Wall Art

Aynalar duvar dekor olarak gelip geri yapıyoruz. Farklı büyüklükteki aynalar ve bu kare ya da oval aynalar gibi farklı şekillerin bir numarası kullanarak düzenlemeleri oluşturabilirsiniz. Sonra, duvarda bir kolaj onları asılı önce sevindirici bir şekilde yere bunları düzenlemek. Ayrıca birkaç aynalar kalmadan, mevcut duvar kolaj tek bir ayna dahil değil diğer ayna karıştırma yapabilirsiniz duvar sanatı Koleksiyonunuzda.

oval yemek masasi kucuk tablolar ve duvarda kolaj 40483415 oval yemek masası küçük tablolar ve duvarda kolaj
Bir kolaj ilginç değil mi? Evinizde odalardan birinde bir büyük ölçekli ayna yatırım düşünün. Aynalar doğal ışık yansıtan ve aynı zamanda büyük bir boşluk hissediyorum, bu yüzden evdeki her oda için mükemmelsin olun. Ayrıca, farklı stilleri ev dekor farklı stilleri maç var, böylece uzay uyan bir ayna bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

oval yemek masasi kucuk tablolar ve duvarda kolaj 26973158 oval yemek masası küçük tablolar ve duvarda kolaj
Genellikle iç tasarımcılar eğilimleri yatırım karşı tavsiye rağmen, aynalar güvenli bir şekilde stilin dışına gider korkusu olmadan yatırım yapabilecekleri bir trend vardır. Ancak, herhangi bir eğilim olarak, size uygun olmalıdır belirli kurallar vardır. Örneğin, bu ayna güncel ve stil onları dışarı bakmak, gibi süs dağlama ya da gömülü olarak ayna üzerinde modaya uygun tamamlandığında, kaçının. Karelerinizin kolayca ev dekor değişiklikleri stil olarak takas edilebilir ve geleneksel, çağdaş ve modern stilleri kare bulabilirsiniz Ancak, unutmayın. Görüntüler [ 1 / 2 / 3 / 4]

İster kendi aynalar, metal duvar sanatı, Veya masa dekorAradığınız olduğunu, Arcadian Ev Dekor size uygun fiyata ne gerek var!

Mutfak sepetleri ev görünümü ve sandalye masa dekoru

Kulübe tarzı ev dekoru eski püskü şık stili ev dekorasyonu ile benzersiz farklıdır. Bu iki stilleri bazı benzerlikler taşısalar da, aynı zamanda kendi bireysel stilleri içine tamamen düşmek ev aksesuarları ve dekor eşsiz bir dizi var hem de. Yani yazlık ev aksesuarları ve pejmürde şık aksesuarlar arasında ayrım yapmak zor olabilir, söyleniyor. Bu kılavuz, yazlık tarzı bulma başlamanıza yardımcı olacaktır ev aksesuarları ve dekor.

Doğal Elemanları

Mutfak sepetleri ev gorunumu ve sandalye masa dekoru 54336059 Mutfak sepetleri ev görünümü ve sandalye masa dekoru
Yazlık tarzı daha doğal bir his kucaklamak eğilimi ise Shabby şık hakkında bağbozumu. Böyle açık-kapalı çam mobilya veya duvar gibi doğal unsurlar, ne aramak için mükemmel bir örnektir. Ayrıca beyaz boyalı mobilyalar tercih, ama bu eski püskü şık stili daha göstermektedir gibi, hırpalayarak edildiğini mobilya dikkatli olabilir.

Mutfak sepetleri ev gorunumu ve sandalye masa dekoru 91616398 Mutfak sepetleri ev görünümü ve sandalye masa dekoru
Woven Baskets

Böyle hasır veya sepet gibi dokuma öğeler, yazlık stili için mükemmel ev aksesuarları vardır. Ayrıca, sepetler kolay çamaşırhane, depolanması oyuncaklar ve sadece dekoratif parçaları olarak dahil olmak üzere bir dizi görev için kullanılabilir.

Beyaz tonlar

Doğal derece de olsa, beyaz yazlık tarzı ev dekoru da çok belirgindir. Yine, beyaz sakınmak mobilya Bu eski püskü şık ziyade yazlık olarak, kenarlarda hırpalayarak edilmiş ve ev aksesuarları.

Mutfak sepetleri ev gorunumu ve sandalye masa dekoru 43026113 Mutfak sepetleri ev görünümü ve sandalye masa dekoru
Istiridye beyaz, bembeyaz, yumurta kabuğu beyazı, beyaz keten, off-beyaz, seçenekler sonsuzdur ve istenirse kolaylıkla tek bir odada kombine edilebilir: beyaz farklı tonlar karıştırmak ve maç korkmayın.

It All Nötr değil var

Mutfak sepetleri ev gorunumu ve sandalye masa dekoru 67794770 Mutfak sepetleri ev görünümü ve sandalye masa dekoru
Çoğu insan benzeri beyazlar ve off-beyazlılar, doğal tonları ve tarafsız bir renk paleti ile yazlık dekor ilişkilendirmek de, bir kaç aşırıya kaçmayan renk içerebilir. Yumuşak, naneli yeşil, uçuk mavi, yumuşak sarı ve hafif pembe İpuçları yazlık tarzı için tüm popüler seçimlerdir ev dekorasyonu. Lacivert, yeşil çimen veya ahır kırmızı hatta kalın babalar bazı yazlık temalı alanlarda bulunabilir.

Çiçekler veya Gardens

Mutfak sepetleri ev gorunumu ve sandalye masa dekoru 50245392 Mutfak sepetleri ev görünümü ve sandalye masa dekoru
Çiçek, taze veya yapay olsun, kulübe stili dekor büyük bir parçasıdır. Eğer çiçek ekranlara değilseniz, kolayca yastık, döşeme veya duvar sanatı atmak çiçek baskı yoluyla yazlık tarzı bu kısmı dahil edebilirsiniz. Çiçek görüntüler seçerken, sarı, mavi veya pembe, bu en iyi takım olarak tipik bir yazlık ev dekor renk paleti gibi hafif tonlarda çiçekler tercih edebilirsiniz.

Son olarak değil, her bahçeye bir demet çiçek olduğunu hatırlıyorum. Uzayın yerine gerçek çiçekler daha fazla yeşil kullanımı korkmayın. Uzaya bir İngiliz tarzı bahçe getiren yanlış bir şey yok!

Desenler

Yazlık ev dekor tarzı bazı alt bölümleri olarak, karıştırma ve desenleri ile eşleşen bir sürü bulabilirsiniz. Bu yastıklar ve döşemelik, ya da yatak ve yastıklar üzerinde farklı desenleri karıştırarak garip bir durum değil bu, özellikle de yatak odasında gerçek, veya oturma odası.

Mutfak sepetleri ev gorunumu ve sandalye masa dekoru 51373749 Mutfak sepetleri ev görünümü ve sandalye masa dekoru
Uzayda farklı desenleri karıştırmak ve maç çalışırken, tek bir renk seçin ve daha sonra aynı renk kullanan iki veya üç farklı desen seçin. Bu bile bir profesyonel iç mimar kıskanç olabileceğini tutarlı bir görünüm korumak sağlar.

Unutmayın, yazlık dekor ve pejmürde şık dekor iki farklı şeylerdir. Kulübe, rahat rahat ve biraz gelenekseldir. Shabby şık tüm ilgili eski, yıpranmış ve iyi sevdi adettir. Bu ikisi arasındaki çizgilerin bulanık kolay olsa da, ev dekor bu iki stilleri arasındaki farkı bilmek önemlidir.

Daha fazla iç tasarım fikirleri için Arcadian Ev Dekor ve ev aksesuarları geniş bir seçim keşfedin – from duvar sanatı için mobilya

Bar mobilyalari sandalyesi masasi ve taburesi

Bir ev bar takılmak ve içkinizi almak için mükemmel bir yerdir. Güçlü potables için hoş bir içki sunuları itibaren, bir ev bar evinize misafir sosyalleşmek ve eğlenmek için mükemmel bir alandır. Ama doğru eve olmadan aksesuar ve dekor, Misafirlerinizi de yerel pub gidiyor olabilir. Serin aksesuar ve dekor ile dekorasyon barın için bu kılavuzu kullanın ve hiç evden çıkmadan, büyük bir zaman aşımı olduğundan emin olacağım.

Saatler

Bar mobilyalari sandalyesi masasi ve taburesi 69448530 Bar mobilyalari sandalyesi masasi ve taburesi

Ne çubuğu iyi bir duvar saati olmadan tamamlandı? Duvar dekorasyonu bir herhangi bir barda olması gerekir, ancak bir saat sadece havalı durmakla daha fazlasını yapar. Yeterince yaşadım zaman da misafir bildirir ve son arama zamanı geldi. Neon saatler ve iyi aydınlatılmış saatler evinizde bar alanı süslemek için harika bir yoldur. Saatler evinizde bar alanı süslemek için ucuz bir yoldur.

Yazı tahtası

Bar mobilyalari sandalyesi masasi ve taburesi 91371756 Bar mobilyalari sandalyesi masasi ve taburesi
Dünyada bar ve pub klasik bir tema, yazı tahtası uydurmak içki siparişler ve bar sekmeler için kullanılır. Muhtemelen sekmesi için borçluyum ne kadar takip etmenize gerek kalmaz da, bir kara tahta çok özgün bir pub yapmak alanı sadece sağ dokunuş verir. Yazı tahtası gibi Duvar boyunda da havuz ve dart gibi çubuk oyunları izlemek için harika bir yol olabilir.

Karıştırıcı, Pipetler ve Talep

Karışık içecekler bar elyaf bulunmaktadır. Temel votka ve pina colada için kızılcık itibaren, karışık içkilerin herhangi bir barda olmalıdır vardır. Senin karışık içecekler birkaç özel karıştırma çubukları ile öne olun. Cam, plastik ve metal karıştırıcı çubuk gerçekten ev bar sınıf bir dokunuş ekleyebilirsiniz. Sizin ev dekorasyonugerçekten bar sahnesi yola açabilir bu basit ve ucuz bar dekor öğeleri şey var değil.

Şarap Tutucular

Bar mobilyalari sandalyesi masasi ve taburesi 83481717 Bar mobilyalari sandalyesi masasi ve taburesi

Şarap herhangi bir barda klas bir içecektir. Yani serin bir şarap tutucu ile şarap şişeleri vitrin için harika bir fikir yüzden. Ahşap şarap sahipleri, mükemmel dengeli olsa bile, şarap şişesi düşerek yaklaşık görünen serin bir optik illüzyon yaratmak. Bu ahşap çıta en iyi şarap şişeleri göstermek için çekici bir biçimde oluşturur basit bir tasarımdır.

Kişiselleştirilmiş Shot Bardaklar ve Bira Kupalar

Bar mobilyalari sandalyesi masasi ve taburesi 2262920 Bar mobilyalari sandalyesi masasi ve taburesi
Eğer şarap, bira içmek veya çekim gibi olsun, eski ve modası geçmiş gözlük ve kupalar bir karıştırma eşleme bar tarzı aşağı getirebilir. Her fincan ve cam üzerine kendi mesaj ile içecekler kişiselleştirin. Atış, şarap ve bira gözlük eşleşen takımlar evinizde bar göstermek için mükemmel bir yoldur. Aileniz kret, adınızın baş harflerini ya da ev çubuğunun adını kullanarak barlar içme kapları dekore ve mükemmel bir yoldur ev aksesuarları.

Evinizde çubuğu için eşsiz bir madde mi arıyorsunuz? Check out saatler biraz ilham için bölüm!

Ebeveyn mobilyalari yatak odası çeşitleri ve ev

Ona geldiğinde yatak odasında sıklıkla ihmal edilen bir alandır ev dekorasyonu ve dekorasyon alanı. Herhangi olmadığı şeklinde mutlaka değil ev aksesuarları yeterli zaman, yeterli para, yeterli enerji:; alanı için değil, bu konularda bir kombinasyon. Sonunda zaman, para ve ana yatak odası dekore etmek için enerji var bir kere, söyleniyor, genellikle hayallerinizdeki ana yatak odası yaratmak için iyi bir fikirdir; şansı var gibi ev dekor yinelemek zorunda istemeyeceksiniz yakında her zaman yer! Burada bir rüya ana yatak odası nasıl oluşturulacağı konusunda birkaç ipucu ve hileler vardır.

Ev Dekor bir stil belirleyin

Hatta ana yatak odası için herhangi bir ev aksesuarları ve dekor satın düşünebilirsiniz önce, size ana yatak odası yansıtmak istiyoruz dekor ne tarz düşünmeye durdurmak gerekir. Eğer lüks bir otel odası gibi olmak istiyorum ya da dinlendirici bir spa tarzı ilgileniyorlar mı? Eğer nereye gittiğini bilirseniz başlayabilirsiniz.

Ebeveyn mobilyalari yatak odasi cesitleri ve ev 62764203 Ebeveyn mobilyalari yatak odası çeşitleri ve ev
Genellikle ilk renk paletini seçerek karşı tavsiye oldu. Ancak, alan için doğru aksesuarları bulmanıza yardımcı olmak için örnek bir renk paleti seçebilirsiniz. Kısacası, bu sadece ana yatak odası için ev aksesuarları ve dekor bakmak gibi bir kaç boya dökülmeleri etrafında taşıma anlamına gelir. Duvarda herhangi bir boya atmak veya alan için gerekli olan her şeyi satın almış kadar rengi hakkında herhangi bir somut karar vermeyin.

Ebeveyn mobilyalari yatak odasi cesitleri ve ev 42845636 Ebeveyn mobilyalari yatak odası çeşitleri ve ev
Ebeveyn için Ev Aksesuarları

Eğer ana yatak odası için seçeceğiniz aksesuarlar oturma odanıza veya evinize başka bir oda için tercih edebileceğiniz aksesuarları kadar da farklı değildir. Yine benzeri bir istenirse headboard, gelinler ve yatağınızın iki taraf için böyle bir yan tablolar gibi mobilya gerekir. Örneğin sabah ya da gece geç okuma gibi bir bitki standı gibi aksan tablolarda ayakkabıları koymak için bir oturma alanı gibi ek mobilya dahil edebilmek, kullanılabilir alanı olabilir bağlı.

Ebeveyn mobilyalari yatak odasi cesitleri ve ev 9797382 Ebeveyn mobilyalari yatak odası çeşitleri ve ev
Yatak, bir döşemeli headboard veya büyük bir masif ahşap headboard kullanmayı düşünün. Lüks bir ana yatak odası alanı yaratmada büyük bu iş de. Ayrıca kolayca diğer uyumlu olabilir mobilya ve stilleri:, çağdaş, geleneksel ve hatta yüzyıl ortası modern.

Ebeveyn mobilyalari yatak odasi cesitleri ve ev 56104010 Ebeveyn mobilyalari yatak odası çeşitleri ve ev
Duvara sanata geldiğinde, yatak odasında alabilir birçok farklı yaklaşım vardır. Eğer lüks bir otel tarzı yatak odasında yapıyorsanız, vintage baskılar veya reklamlar özellikleri duvar sanatı düşünebilirsiniz. Bu bir lüks yatak odasında iyi uyacak şekilde, örneğin kırmızı şarap gibi zengin, lüks renkler özelliği duvar sanatı seçin. Ayrıca bir de dahil olmak üzere düşünebilirsiniz ayna, Modaya uygun bir oval ayna veya duvar dekor olarak kullanmak için bir kolaj birkaç küçük ayna, gibi.

Bunlar sadece birkaç örnektir. Bir ana yatak odası tasarlarken, anahtar kalp takip etmektir. Bu evde yerinizi ve size günün sonunda kaçmayı ki rahat, huzurlu bir ortam olmalıdır.

Eğer sonrası ne düşünüyorsunuz? Bu ipuçlarının yararlı mı? Comments are welcome! Check out masa dekorveya mobilyaEğer rüya ana yatak odası oluşturmak için bölümler!